O mnie

Mam na imię Oliwia, pochodzę z województwa zachodniopomorskiego. Uczęszczam do pierwszej klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym.

O psie marzyłam od dziecka, jednak rodzice nigdy nie brali moich próśb na poważnie. Uważali to za zwykły dziecięcy kaprys. Lata mijały, a ja wciąż nie ustępowałam. W tym czasie doszłam do wniosku, że nie zależy mi na zwykłym psie, ale na psie z predyspozycjami do sportu - najbardziej zależało mi na agility. Mam świadomość, że może to brzmieć śmiesznie, bo miałam wtedy około 10 lat, ale tak było. W końcu dopięłam swego, rodzice powiedzieli, że jeśli ukończę szkołę podstawową z paskiem na świadectwie, dostanę psa. Umowy dotrzymałam.

Z wyborem psa się nie spieszyłam. Zdecydowanie lepiej działać na spokojnie i dokładnie, niż potem żałować. Od początku moje serce należało do borderów, jednak "po drodze" zauroczyłam się tollerami. Nie będę ukrywać, że z retrieverami z Nowej Szkocji nam się nie udało, ale za to z borderem - jak najbardziej.

Nigdy nie zapomnę 1 maja 2015 roku - to właśnie tego dnia pojechaliśmy do hodowli do Poznania i wróciliśmy do domu z nowym członkiem rodziny. Po tylu latach moje marzenie się ziściło.
Autorzy powyższych zdjęć:
Maja Markowska (1 - nagłówek)
Alicja Andrukajtis (2, 3, 8)
Zuzia Koniecko (4)
Patrycja Łaszkiewicz (5)
Magdalena Rorbach (6)
M ♥ (7)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz